PPiG

O nas PDF Drukuj Email

20 lat Przeglądu!!!

Otwieramy kolejne 20-lecie działania redakcji Przeglądu Przemysłowego i Gospodarczego! Z tej okazji wszystkim współpracownikom, reklamodawcom i sympatykom wspomagającym nas w misji propagowania dokonań naszej gospodarki, najlepszych menadżerów i firm, którymi kierują - DZIĘKUJEMY. Mamy nadzieję, że nadal będziecie z nami przez kolejne lata!

Agencja Wydawniczo-Reklamowa Krystyna Bartuzin działa od 20 lat. Przez 20 ostatnich wydaje Przegląd Przemysłowy i Gospodarczy pismo o tematyce gospodarczej, o zasięgu ogólnopolskim ukazujące się w bogatej szacie graficznej. Na łamach naszego magazynu prezentujemy najnowsze technologie i techniki stosowane w wielu dziedzinach naszej gospodarki. Autorzy artykułów, dziennikarze, profesjonaliści w konkretnych branżach i naukowcy zapoznają Czytelników nie tylko z najnowszymi trendami i informacjami z dziedziny przemysłu, ale także finansów, bankowości, systemu prawnego, ekologii, informatyki czy nowoczesnego zarządzania firmą. Za pośrednictwem Przeglądu promujemy najlepsze oraz dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa, prezentując ich osiągnięcia i pomysły na rozwój biznesu.

W ciągu kilkunastu lat obecności na rynku wydawniczym doczekaliśmy się szerokiego kręgu wiernych Czytelników. Wśród nich są wszystkie większe przedsiębiorstwa i firmy w Polsce, a także urzędy wojewódzkie i miejskie oraz inne organy administracji lokalnej i państwowej. Magazyn jest obecny na wszystkich ważnych imprezach targowych odbywających się w kraju.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy z naszymi reklamodawcami, którzy chcą z naszą pomocą zrealizować interesującą kampanię reklamową lub wizerunkową w magazynie, na naszej stronie internetowej lub sformułować ofertę dedykowaną członkom Klubu Przemysłowego i Gospodarczego.Magazyn tworzą:
Wydawca i redaktor naczelna: Krystyna Bartuzin
Dyrektor biura: Joanna Donica
Sekretarz redakcji: Ewa Likowska
Zespół redakcyjny: Jerzy Bojanowicz, Adam Bronikowski, Alojzy Debudaj, Irena Hamerska, Kazimierz Kłosiński, Magdalena Lewandowska, Wojciech Petera, Krzysztof Pietrykowski, Iwona Wawer, Tomasz Wypych
Reklama i marketing: dyrektor Danuta Krawczunas
Opracowanie graficzne: Marek Górecki